Teosyal DEEP LINES 1x1ml
  • Teosyal DEEP LINES 1x1ml #1

Teosyal DEEP LINES 1x1ml

Teosyal DEEP LINES 1x1ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
299,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Teosyal Deep Lines jest sterylnym, przeźroczystym, apirogennym, usieciowanym i wiskoelastycznym żelem na bazie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Do każdej strzykawki dołączono dwie sterylne igły 27Gx13mm.

Skład:

  • Usieciowany kwas hialuronowy - 25 mg
  • Bufor fosforanowy pH 7,3 - q.s.p. 1 ml

Wskazania:

Teosyal Deep Lines przeznaczony jest do wypełniania głębokich zmarszczek na twarzy, np. fałd nosowo-wargowych, pionowych bruzd marionetek, głębokich bruzd, zwiększania objętości w okolicy policzków oraz przywracania kształtu twarzy. 

Cele produktów Teosyal to: 

  • modyfikacja struktury skóry starzejącej się: przywracanie objętości, wypełnianie zagłębień i zmarszczek, przywracanie jej odpowiedniego nawilżenia.
  • chirurgia rekonstrukcyjna: wypełnianie zagłębień spowodowanych przez blizny, przywracanie objętości utraconej na skutek lipoatrofii.