JPX3 Bio 1x5ml
  • JPX3 Bio 1x5ml #1
  • JPX3 Bio 1x5ml #2

JPX3 Bio 1x5ml

119,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Wygładzona, napięta, bardziej gęsta, rozświetlona i nawilżona skóra o ujednoliconym kolorycie 

JPX3 bio to złożona formuła aktywnych czynników w postaci fluidu. Aplikowany na skórę swoje właściwe działanie rozpoczyna na jej głębokim poziomie, gdzie silnie stymuluje neokolagenezę, aktywuje czynnik wzrostu keratynocytów i moduluje proces zapalny. JPX3 bio nie powoduje łuszczenia zaczerwienienia ani obrzęku, a więc nie wyklucza z życia społecznego nawet na jeden dzień. Działa rozjaśniająco zmniejszając przebarwienia. Może być z sukcesem stosowany jako adiuwant w poprawie wyglądu skóry dotkniętej trądzikiem czy rozstępami. Bezpośrednio po aplikacji następuje wizualny i odczuwalny przez pacjenta efekt napięcia i nawilżenia skóry. 

WSKAZANIA:

• Wiotka i sucha skóra

• Szara, ziemista, pozbawiona 

blasku cera z nierównościami 

• Zmiany potrądzikowe  (przebarwienia pozapalne, blizny)

• Rozszerzone pory, zaskórniki

• Blizny i rozstępy

• Fotostarzenie

• Hiperkeratoza

• Jako element leczenia różnego 

rodzaju przebarwień

Do stosowania w obszarach skóry: 

twarzy, szyi, dekoltu, rąk, wewnętrznych ramion i ud oraz piersi

To zabieg bardzo szybki, cała procedura zabiegowa trwa 10-15 minut 

Skład: 

MCA 33% (kwas monochlorooctowy) 

Wodoronadtlenek mocznika 0,5% 

Kwas kojowy 5%

Kwas migdałowy 3%

Antyoksydanty w tym kwercetyna 0,2% 

Procedura zabiegowa

Do zabiegu nie należy używać lateksowych rękawiczek. 

1. Umyć i odtłuścić skórę. Wysuszyć. 

1a. Można w tym celu użyć delikatnego produktu eksfoliacyjnego 

(JPX Pre-Peeling) 

2. Usunąć metalowe wieczko z ampułki, zdjąć gumowy korek potem nałożyć na ampułkę plastikowy zakraplacz lub naciągnąć odpowiednią ilość produktu do strzykawki i nałożyć na jej końcówkę zakraplacz przeznaczony do używania ze strzykawką (oba zakraplacze są w opakowaniu). 

3. Nałożyć małą ilość produktu na skórę i wmasować za pomocą pędzla lub odpowiedniego masażu aż do całkowitego wchłonięcia.

4. Ilość produktu na jedną warstwę to 0,7-1ml (ok. 20 kropli) na 1 okolicę, czyli np. twarz, omijając okolicę oczu lub szyję. 

5. Powtórzyć aplikację: 1x jeżeli skóra jest cienka lub 2-3x jeżeli skóra jest gruba - aż do osiągnięcia widocznego i wyczuwalnego napięcia skóry. 

6. Zmyć pozostałości produktu wacikiem obficie nasączonym wodą lub specjalnie zaprojektowanym neutralizatorem JPX3 neutro.

7. Nałożyć odpowiedni dla danej cery krem łagodzący, który odbuduje warstwę lipidową skóry, nawilży i zredukuje ewentualne zaczerwienienie (np. CPX CARE MOISTURISING CREAM).

Częstotliwość aplikacji i powtarzalność zabiegu w cyklach jest zależna od wskazania. JPX3 bio można też łączyć z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej powodując wzmocnienie ich efektu terapeutycznego. Więcej informacji znajdziesz na 

www.massmedica.com

Środki ostrożności:

Rozpocząć aplikację na niewielkim obszarze skóry. Pojawi się delikatne mrowienie. Jeżeli pacjent poczuje jednak silne pieczenie to znaczy, że ma podrażnioną skórę. Należy zmyć preparat wodą. Nałożyć krem łagodzący (np. CPX CARE MOISTURIZING RESTORATIVE CREAM for dry skin) i zakończyć procedurę. Unikać okolicy oczu, zwłaszcza dolnej powieki i poduszeczek pod oczami. W tym przypadku może wystąpić obrzęk, który utrzyma się przez klika dni. Zachować odpowiedni odstęp czasu między zabiegiem golenia czy woskowania a JPX3 bio. Nie stosować na okolice z łojotokowym zapaleniem skóry (np. boki nosa). Nie stosować w kącikach ust jeżeli są podrażnione. Zachować szczególną ostrożność w okolicy pod piersiami, gdzie skóra może być zmacerowana.

Przeciwwskazania:

skóra podrażniona i skłonna do podrażnień/alergii

skóra zmieniona zapalnie (w tym łojotokowe zapalenie skóry) 

alergia na składniki preparatu 

ciąża i karmienie piersią 

UWAGA: w przypadku skóry łojotokowej bądź ze skłonnością do trądziku, szczególnie w delikatnych okolicach (np. wokół ust) nakładać maximum 2 warstwy produktu i bardzo delikatnie masować. Zbyt silny masaż zmacerowanej przez zmiany chorobowe skóry może spowodować powstanie blizn. W przypadku przedostania się do spojówki należy obficie wypłukać wodą.