Revitacare CytoCare 516 5ml
  • Revitacare CytoCare 516 5ml #1

Revitacare CytoCare 516 5ml

CYTOCARE 516 mezokoktajl odmładzający, 5ml

Więcej szczegółów expand_more

74,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

CytoCare516 to ekskluzywny koktajl do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

CytoCare 516

5 ml - 0.17 fl.oz
Sterylizacja: filtracja

  • Kwas hialuronowy 16 mg
  • Witaminy
  • Nieorganiczne sole
  • Aminokwasy

Cena dotyczy ampułki 5ml.