Lista produktów marki Mesoestetic

Hiszpańskie laboratorium Mesoestetic to jeden ze światowych liderów w produkcji kosmetyków dedykowanych medycynie estetycznej. Firma obecna jest na rynku od 1985 roku – w ciągu 35 lat wypracowała nowe metody dbania o urodę z wykorzystaniem sprawdzonych naukowo rozwiązań, które pozwalają na łączenie zabiegów estetycznych i medycznych.

Marka produkuje preparaty przeznaczone zarówno do użytku specjalistycznego, jak i dedykowane pielęgnacji domowej. W sprzedaży dostępne są ampułkostrzykawki jednorazowego użytku Mesofiller Global oraz Mesofiller Intense Mesohyal NCTC. W skład preparatów wchodzi usieciowany, wysoko oczyszczony kwas hialuronowy przeznaczony do wypełniania zmarszczek średnio głębokich i głębokich, bruzd nosowo-wargowych, okolic żuchwy czy policzków.

Linię kosmetyków do pielęgnacji domowej tworzą natomiast preparaty Cosmelan i Dermamelan. To silnie depigmentujące kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju skóry, które zmniejszają widoczność plam barwnikowych, wyrównują przebarwienia i rozjaśniają cerę. Jednocześnie działają przeciwstarzeniowo, stosowane są zatem także w kuracjach anti-age.

Produkty
  • -27,00 zł
  • -27,00 zł
Cena podstawowa 240,00 zł Cena 213,00 zł

MESOESTETIC MESOFILLER GLOBAL 1ml

Jednofazowy, usieciowany, wysoko oczyszczony  kwas hialuronowy 20 mg/ml Zmarszczki średnio głębokie i usta.

  • -20,00 zł
  • -20,00 zł
Cena podstawowa 270,00 zł Cena 250,00 zł

MESOESTETIC MESOFILLER INTENSE 1ml

Jednofazowy, usieciowany, wysoko oczyszczony  kwas hialuronowy 25 mg/ml Głębokie zmarszczki i remodeling twarzy.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji