Lista produktów marki Mesoestetic

Hiszpańskie laboratorium Mesoestetic to jeden ze światowych liderów w produkcji kosmetyków dedykowanych medycynie estetycznej. Firma obecna jest na rynku od 1985 roku – w ciągu 35 lat wypracowała nowe metody dbania o urodę z wykorzystaniem sprawdzonych naukowo rozwiązań, które pozwalają na łączenie zabiegów estetycznych i medycznych.

Marka produkuje preparaty przeznaczone zarówno do użytku specjalistycznego, jak i dedykowane pielęgnacji domowej. W sprzedaży dostępne są ampułkostrzykawki jednorazowego użytku Mesofiller Global oraz Mesofiller Intense Mesohyal NCTC. W skład preparatów wchodzi usieciowany, wysoko oczyszczony kwas hialuronowy przeznaczony do wypełniania zmarszczek średnio głębokich i głębokich, bruzd nosowo-wargowych, okolic żuchwy czy policzków.

Linię kosmetyków do pielęgnacji domowej tworzą natomiast preparaty Cosmelan i Dermamelan. To silnie depigmentujące kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju skóry, które zmniejszają widoczność plam barwnikowych, wyrównują przebarwienia i rozjaśniają cerę. Jednocześnie działają przeciwstarzeniowo, stosowane są zatem także w kuracjach anti-age.

Produkty
Pokazano 1-19 z 19 pozycji