Płyn do odkażania skóry, Skinsept Pur 1000ml
  • Płyn do odkażania skóry, Skinsept Pur 1000ml #1

Płyn do odkażania skóry, Skinsept Pur 1000ml

Płyn do odkażania skóry, Skinsept Pur 1000ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
69,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Wskazania: preparat do odkażania skóry przed operacjami, iniekcjami, punkcjami, pobraniem krwi i szczepieniami. Produkt jest skuteczny przeciwko występującym na skórze bakteriom (włącznie z prątkami gruźlicy i MRSA), grzybom oraz wirusom: Hepatitis B, HIV, Herpes, Rota, Adeno. Skinsept pur odkaża i odtłuszcza skórę. Preparat nie wywołuje jakichkolwiek podrażnień nieskaleczonej skóry.
 
Skład: 100g roztworu zawiera: substancje czynne: 46g etanolu (96% zdenaturowany), 27g alkoholu izopropylowego, 1g alkoholu benzylowego oraz substancje pomocnicze: nadtlenek wodoru, woda oczyszczona.
 
Działanie: bakteriobójcze (łącznie z prątkami gruźlicy i MRSA), grzybobójcze oraz wirusobójcze.
 
Sposób użycia: roztwór do stosowania w stanie nierozcieńczonym przeznaczony do odkażania skóry przed operacjami, punkcjami, pobraniem krwi i szczepieniami. 
 
Przeciwwskaznaia: preparat nie może być stosowany do dezynfekcji otwartych ran o dużej powierzchni. Preparat nie może być stosowany do dezynfekcji błon śluzowych. Nie stosować w okolicy oczu. Nie stosować u noworodków. Nietolerowanie składników prepartu.