PODKŁAD HIGIENICZNY, papierowy, 60cm x 80m
  • PODKŁAD HIGIENICZNY, papierowy, 60cm x 80m #1
  • PODKŁAD HIGIENICZNY, papierowy, 60cm x 80m #2

PODKŁAD HIGIENICZNY, papierowy, 60cm x 80m

PODKŁAD HIGIENICZNY, papierowy

szer. 60cm dł. 80m

2-warstwowy

Więcej szczegółów expand_more

46,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Higieniczne podkłady ochronne, wykonane są z dwóch warstw chłonnej bibuły

długość nawoju 80 metrów.

Higieniczne podkłady ochronne MEDPROX ECO

Przeznaczone są do zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pacjenta poprzez utrzymanie i zachowanie właściwych warunków higienicznych i zapobieganie występowania zakażeń okołozabiegowych.

Zalecane są do stosowania: 

w szpitalach,

w przychodniach,

w placówkach medycznych służby zdrowia,

a także w gabinetach kosmetycznych,

w zakładach opiekuńczych

lub w warunkach domowych.

Podkłady wykonane są z dwuwarstwowej bibuły higienicznej (100% celulozy). 

Higieniczne podkłady MEDPROX  ECO przeznaczone są do stosowania w ochronie:

pacjenta, mebli, sprzętów i aparatury medycznej przed zanieczyszczeniami powstałymi w trakcie udzielania świadczeń lub wykonywania zabiegów medycznych,

pacjenta, mebli, sprzętów i aparatury medycznej przed zakażeniami powodującymi choroby powstałymi w trakcie udzielanych świadczeń lub wykonywanych zabiegów medycznych. 

Mogą być stosowane w szpitalach, przychodniach, placówkach medycznych, w tym gabinetach lekarskich, stomatologicznych, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych a także w zakładach opiekuńczych lub w warunkach domowych w trakcie udzielania świadczeń lub wykonywania zabiegów medycznych.

Zalecane są do stosowania na: fotele zabiegowe, ginekologiczne, stomatologiczne, kozetki zabiegowe, stoły w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych, rehabilitacyjnych, stoliki w gabinetach pediatrycznych i do badań niemowląt itp.