Geo Hair (P+A) HA 1x2ml
  • Geo Hair (P+A) HA 1x2ml #1

Geo Hair (P+A) HA 1x2ml

GEO-HAIR (P+A)HA to stymulator tkankowy przeznaczony do rewitalizacji i stymulacji owłosionej skóry głowy. Wyrób dedykowany do zabiegów trychologicznych w przypadku włosów osłabionych, cienkich i delikatnych a także w profilaktyce łysienia i nadmiernej utraty włosów.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
164,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

GEO-HAIR (P+A)HA to stymulator tkankowy przeznaczony do rewitalizacji i stymulacji owłosionej skóry głowy. Wyrób dedykowany do zabiegów trychologicznych w przypadku włosów osłabionych, cienkich i delikatnych a także w profilaktyce łysienia i nadmiernej utraty włosów.

 

SKŁAD:

  • Hyaluronic Acid,
  • Hydrolyzed Keratin,
  • Biotin,
  • sh-Oligopeptide-1, Pentapeptide-33, Decapeptide-18, sh-Oligopeptide-4, Biotinoyl Tripeptide-1, Acetyl Tetrapeptide-3, sh-Polypeptide-9,
  • Arginine, Glycine, Histidine, Pyridoxine, Riboflavin, Lysine, Serine, Leucine, Proline, Valine, Panthenol

 

SPOSÓB DZIAŁANIA:

Skuteczność działania GEO-HAIR (P+A)HA wynika z zastosowania synergii największych osiągnieć nowoczesnej bioinżynierii trychologicznej. Innowacyjna terapia GEO-HAIR (P+A)HA gwarantuje terapię celowaną w najczęstsze przyczyny nadmiernej utraty włosów. Terapia GEO-HAIR (P+A)HA  pobudza mieszki włosowe oraz przyspiesza i wydłuża fazę anagenu, a także zapobiega nadmiernej utracie włosów poprzez inhibicje androgenów. Stosowanie GEO-HAIR (P+A)HA znacząco poprawia stan skóry głowy, pobudza wzrost włosów oraz ich silne zagęszczenie

 

DAWKOWANIE I SPOSÓB PODANIA:

GEO-HAIR (P+A)HA przeznaczony jest dla specjalistów posiadających przeszkolenie z zakresu medycyny estetycznej. Przed wykonaniem zabiegu należy bezwzględnie przeprowadzić wywiad medyczny, wykluczyć przeciwwskazania oraz uzyskać świadomą zgodę na wykonanie zabiegu oraz poinformować pacjenta o wskazaniach, możliwych rezultatach, przeciwwskazaniach i ewentualnych działaniach niepożądanych, a także zalecić postępowanie pozabiegowe.

Przed aplikacją pole zabiegowe oczyścić środkiem antyseptycznym.

Aplikować na czystą skórę owłosionej skóry głowy. Nie przekraczać ilości 2ml na zabieg. Po zakończeniu aplikacji miejsce zabiegowe zdezynfekować. Strzykawkę zutylizować zgodnie z obowiązującymi praktykami medycznymi i przepisami prawnymi. Nieprawidłowe lub niezgodne z zaleceniami producenta użycie produktu może prowadzić do wystąpienia powikłań i działań niepożądanych.

 

CYKLE ZABIEGOWE:

GEO-HAIR (P+A)HA wykonać w serii 4 zabiegów, w odstępach 2 tygodni.