Kompresy z włókniny jałowe i niejałowe gaziki

Produkty
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Nieodzownym elementem wyposażenia profesjonalnych gabinetów i klinik medycyny estetycznej są wysokiej jakości kompresy z włókniny. Są powszechnie wykorzystywane zarówno podczas przeprowadzania zabiegów, jak i do opatrywania pozabiegowego. Można je podzielić na dwie podstawowe grupy, czyli kompresy z włókniny jałowe i niejałowe. W obu przypadkach charakteryzuje je bardzo wysoka chłonność oraz delikatność dla skóry.

Hurtownia medycyny estetycznej Soluderma proponuje różnego rodzaju kompresy z włókniny. Można zamówić u nas zarówno kompresy niejałowe, jak i jałowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompresy z włókniny – czym się charakteryzują?

Kompresy z włókniny ze względu na swoje właściwości są powszechnie wykorzystywane w medycynie, w tym medycynie estetycznej. Do najważniejszych cech tych produktów zalicza się m.in. wysoką absorpcję, a także dużą spoistość, która zapewnia to, że można nacinać kompres bez ryzyka wyprucia się luźnych włókien na jego powierzchni. Jest to duża przewaga kompresów włókninowych nad tradycyjną gazą, a wynika ona z materiałów, jakie wykorzystuje się do produkcji kompresów włókninowych. Są nimi zazwyczaj wiskoza i poliester, które zapewniają kompresom wyjątkową miękkość i sprawiają, że są one przyjazne dla skóry. Stanowi to ważną zaletę, bo pozwala zredukować ryzyko podrażnienia danego obszaru. Co więcej, włókna tworzące tego typu kompres są elastyczne, dzięki czemu lepiej dostosowuje się on do opatrywanej powierzchni.

Jakie kompresy z włókniny są dostępne w naszej ofercie?

Jako hurtownia medycyny estetycznej Soluderma oferujemy różnego rodzaju kompresy z włókniny. Proponujemy szeroki wybór różnej wielkości kompresów niejałowych pakowanych po 100 szt. Dostępne są one u nas w następujących rozmiarach:

• 5 x 5 cm,

• 7,5 x 7,5 cm,

• 10 x 10 cm.

Ważną cechą proponowanych przez nas niejałowych kompresów z włókniny jest to, że można je sterylizować. Jakie jest ich zastosowanie? Dostępne w naszym asortymencie kompresy z włókniny niejałowe wykorzystuje się m.in. do pielęgnacji skóry i błon śluzowych, a także jako materiał chłonny do okładów.

W naszej ofercie znajdują się również kompresy jałowe z włókniny. Charakteryzują się one sterylnością i można je stosować np. do pochłaniania płynów w trakcie różnego rodzaju zabiegów.

Zapraszamy do składania zamówień.