Neogenesis Nici Pdo Tornado 20szt
  • Neogenesis Nici Pdo Tornado 20szt #1
  • Neogenesis Nici Pdo Tornado 20szt #2

Neogenesis Nici Pdo Tornado 20szt

Dwie nitki skręcone wokół igły.

Więcej szczegółów expand_more

Rozmiar
215,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Rozmiary:

26G/38mm/50mm UPS 7-0

26G/50mm/70mm UPS 7-0

26G/90mm/150mm UPS 7-0

Nici TORNADO SCREW Neo Thread NeoGenesis

Subtelnie skręcone wokół własnej osi dwie nici Mono, które wyglądem przypominają luźno spleciony warkocz. Dla zwiększenia efektu nici NeoGenesis Tornado SCREW są dodatkowo owinięte spiralnie oplecione wokół igły. Dzięki temu podczas zabiegu uzyskuje się efekt podwójnego wkręcania nici w tkankę co maksymalizuje syntezę kolagenu. Stosuje się w zabiegach analogicznie jak nici Mono i Screw, gdy wymagane jest bardzo mocne oddziaływanie na tkanki. Nici Tornado SCREW są najsztywniejszym rodzajem nici do rewitalizacji i pozwalają na osiągnięcie efektu liftingu , oraz wygładzenie głębokich zmarszczek.

Przy użyciu nici Tornado SCREW można doskonale wygładzić zmarszczki mimiczne wykonując zabieg relaksacji mięśni w obszarach, gdzie wymagana jest szczególnie mocna odpowiedź tkankowa np. obszar czoła.