Ostrze 18U nożyk microblading 1szt.
  • Ostrze 18U nożyk microblading 1szt. #1

Ostrze 18U nożyk microblading 1szt.

IGŁA DO MICROBLADING FLEX #18U 1szt.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
4,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

IGŁA DO MICROBLADING FLEX #18U

Przeznaczenie:
Nożyk do manualnego wykonania profesjonalnego makijażu permanentnego metodą piórkową. W połączeniu z penem do microbladingu HandTap umożliwia manualną pigmentację twarzy. Nożyki FLEX #18U posiadają optymalny rozstaw igieł dzięki czemu są uniwersalnymi akcesoriami kosmetycznymi. Ich wykorzystanie umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu permanentnego o naturalnych efektach.

Cechy charakterystyczne produktu:
  • uniwersalny rozstaw igieł
  • produkt sterylny, pakowany pojedynczo
  • z najwyższej jakości materiału
  • do piórka z wejściem krzyżykowym
  • zaprojektowany przez specjalistów od microbladingu
Profesjonalny nożyk do piórka FLEX #18U posiada uniwersalny rozstaw igieł, który umożliwia wykonanie microbladingu każdego typu skóry, w szczególności skóry normalnej, cienkiej i suchej. Zapewnia pełen komfort pracy oraz umożliwia wykonanie najwyższej jakości makijażu permanentnego. Efekty microbladingu z użyciem nożyków FLEX są niezwykle naturalne.