Ampułki i preparaty do mezoterapii okolic oczu

Produkty
Cena 169,00 zł

Lumi Eyes 1x1ml

Lumi Eyes  jest to zaawansowany stymulator tkankowy, zaprojektowany do zabiegów mezoterapii igłowej okolic oczu i---

  • -40,00 zł
  • -40,00 zł
Cena regularna 400,00 zł Cena 360,00 zł

Nucleofill Soft Plus - Eyes 2ml

Nucleofill Soft Plus EYES  to biostymulator do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania.

  • -19,00 zł
  • -19,00 zł
Cena regularna 249,00 zł Cena 230,00 zł

TwAc eyes, 1ml

Najmocniejsza mezoterapia pod oczy, z pomocą której pozbędziesz się zmęczonego wyglądu. TwaC Eyes bezwzględnie---

  • -29,00 zł
  • -29,00 zł
Cena regularna 249,00 zł Cena 220,00 zł

Sensi eyes 2ml

Sensi Eyes jest preparatem przeznaczonym do biorestrukturyzacji skóry okolicy oka, zarówno na    górnej jak i---

  • -30,00 zł
  • -30,00 zł
Cena regularna 135,00 zł Cena 105,00 zł

Dermaheal Eyebag Solution 1,5ml

Redukuje “worki” i opuchnięcia pod oczami. Zapobiega powstawaniu obrzęków.  Terapia przeciwstarzeniowa.

Cena 135,00 zł

GEO EYES II

GEO EYES II TM to żel polinukleotydowy dedykowany do zabiegów redermalizacji skóry wokół oczu.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Skóra w okolicach oczu jest bardzo cienka i delikatna, przez co szybciej widać po niej upływ czasu. Ampułki do mezoterapii igłowej pod oczy to specjalistyczne preparaty, które są wykorzystywane w profesjonalnych zabiegach przeprowadzanych w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Ich właściwości pozwalają m.in. na redukcję zmarszczek, a także rewitalizację oraz nawilżenie skóry w tym szczególnie wrażliwym obszarze. Mezoterapia pod oczy ma na celu również stymulację produkcji kolagenu i elastyny oraz dogłębne odżywienie skóry.

Nasza hurtownia medycyny estetycznej oferuje profesjonalne ampułki pod oczy, dzięki którym mezoterapia może przynieść oczekiwane efekty. Zapewniamy szeroki wybór preparatów, co sprawia, że nasi klienci mogą zaopatrzyć się u nas w produkt niezbędny do realizacji celów przyświecających przeprowadzanym przez nich zabiegom.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ampułki do mezoterapii igłowej pod oczy renomowanych producentów

W naszym asortymencie dostępne są różnorodne preparaty do mezoterapii, w tym ampułki do mezoterapii igłowej pod oczy. Proponujemy wyłącznie przebadane produkty cenionych marek. Mezoterapia pod oczy – jakie preparaty do tego typu zabiegów można u nas zamówić?

Jednym z najważniejszych produktów z tej kategorii dostępnych w naszej ofercie jest preparat Nucleofill Soft Plus EYES. To nowoczesny biostymulator o wielokierunkowym mechanizmie działania, który umożliwia skuteczny lifting skóry wokół oczu. Efekt liftingujący jest osiągany dzięki stymulacji fibroblastów, a także pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny. Dużą zaletę tego preparatu stanowi jego naturalne pochodzenie, które niweluje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej. Mezoterapia igłowa pod oczy wykorzystująca preparat Nucleofill Soft Plus EYES umożliwia m.in. efektywną redukcję zmarszczek, a także poprawę struktury naskórka i zagęszczenie skóry właściwej.

Innym produktem dostępnym w naszej ofercie, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest TwAc Eyes. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów, których interesują skuteczne preparaty na worki i cienie pod oczami. Preparat TwAc Eyes umożliwia lifting skóry wokół oczu, a także jej rewitalizację oraz poprawę wyglądu. Stosuje się go najczęściej w przypadku zwiotczenia skóry w obszarze powiek, bez wyraźnego ich opadania.

Hurtownia Soluderma proponuje również inne wysokiej klasy ampułki pod oczy do mezoterapii, w tym m.in.:

• Dermaheal Dark Circle Solution,

• Light Eyes Ultra,

• DIVES MED EYEBAG.

Wysokiej jakości preparaty do mezoterapii

W naszej ofercie znajdują się nie tylko ampułki do mezoterapii igłowej pod oczy, ale także szereg innych profesjonalnych produktów wykorzystywanych w zabiegach medycyny estetycznej. Proponujemy preparaty uznanych marek do mezoterapii skupiającej się na takich obszarach jak np.:

przebarwienia skórne,

skóra głowy,

cellulit.

Zachęcamy do kontaktu.