Wypełniacze medyczne do zmarszczek wokół ust

Produkty
Cena 138,00 zł

Elasty F 1ml

Opakowanie zawiera 2x1ml Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:138

Cena 138,00 zł

Elasty D 1ml

Opakowanie zawiera 2x1ml Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją:138zł

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Jeżeli chcesz wyposażyć swój gabinet w profesjonalne wypełniacze do ust, hurtownia Soluderma będzie najlepszym miejscem na kompleksowe zakupy. Oferowane przez nas wypełniacze medyczne do ust świetnie sprawdzą się nie tylko przy powiększaniu i korygowaniu kształtu ust, ale służą również do poprawy owalu twarzy i wypełniania drobnych zmarszczek.

Jako profesjonalna hurtownia medycyny estetycznej Soluderma proponujemy obszerny katalog produktów do wypełniania zmarszczek wokół ust i powiększania ust. Znajdziesz tu preparaty polecanych w branży producentów, jak np. Croma, Restylane, Juvaderm, Stylage, Revolax czy Neauvia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Wypełniacze do ust – hurtownia Soluderma poleca!

Wraz z wiekiem owal twarzy może ulec zmianie. Mogą pojawiać się zmarszczki wokół ust, skóra traci jędrność i młodzieńczy wygląd. Tradycyjne zabiegi pielęgnacyjne można uzupełnić o dodatkowe, z wykorzystaniem usieciowanego kwasu hialuronowego. Wypełniacze do ust, które oferuje nasza hurtownia, służą do powiększania ust i zabiegów wykonywanych w okolicy czerwieni wargowej. Dobrej jakości wypełniacz zmarszczek wokół ust może również wpłynąć na podniesienie kącików ust i wypełnienie bruzd nosowo-wargowych. Z powodzeniem sprawdzi się jako wypełniacz medyczny do zmarszczek średnio głębokich oraz wypełniacz medyczny do zmarszczek płytkich zlokalizowanych koło ust.

Wypełniacze medyczne do ust – zastosowanie

Bezpieczne wypełniacze do ust, które oferuje nasza hurtownia, przeznaczone są do wypełnienia zmarszczek, konturowania ust, wyrównywania ewentualnej asymetrii, a także poprawy owalu twarzy. Prezentowane produkty są gotowymi do użytku, sterylnymi preparatami zawierającymi kwas hialuronowy w strzykawce. Wypełniacze świetnie sprawdzą się do redukcji zmarszczek o różnej głębokości. Dla jeszcze większego komfortu pacjentów, niektóre z produktów znajdujących się w tej kategorii zawierają w składzie znieczulającą lidokainę.

Wysokiej klasy preparaty do zabiegów medycyny estetycznej

Jeżeli planujesz zamówić również inne wypełniacze do zmarszczek hurtownia Soluderma oferuje duży wybór produktów przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

mezoterapia igłowa preparaty,

wypełniacze do wolumetrii,

wypełniacz zmarszczek pod oczy.

Zapraszamy do składania zamówień.