Obniżka! PRINCESS VOLUME 1ml Zobacz większe

PRINCESS VOLUME 1ml

Nowy produkt

Wypełniacz do średniogłębokich i głębokich zmarszczek.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

PRINCESS VOLUME – wypełniacz zmarszczek do głębszych zabiegów. Zawiera wysoko usieciowany krzyżowo żel z kwasu HA; jest wyjątkowo elastyczny, więc efekty są bardzo widoczne i naturalne. Charakteryzuje go wysoka elastyczność i zdolność do zwiększania objętości skóry, co umożliwia skuteczne modelowanie twarzy dając widoczny, ale przede wszystkim naturalny, długotrwały efekt. 

Zastosowana przy produkcji innowacyjna metoda S.m.a.r.t. opiera się na sieciowaniu czystego i naturalnego kwasu HA pochodzenia niezwierzęcego. S.m.a.r.t. jest opatentowaną metodą, dzięki której kwas HA jest wielokrotnie oczyszczany, a zarazem mocnie wiązany. Daje to wspaniałe, naturalne efekty bez skutków ubocznych.

PRINCESS VOLUME wygładza zmarszczki oraz fałdy na twarzy i natychmiast przywraca objętość skóry. Wstrzykuje się go do głębokich warstw skóry w celu korekcji:

-głębokich zmarszczek (fałd nosowo-wargowych)

-odtwarzania i zwiększania objętości (policzki)

-do korygowania konturu twarzy (policzki, broda)

-do  zwiększania objętości ust

Produkty PRINCESS wypełniają zmarszczki, modelują twarz, ujędrniają, a co za tym idzie − nadają skórze młodszy i atrakcyjniejszy wygląd. To połączenie wysokiej jakości składników i zaawansowanej technologii gwarantuje długotrwałość efektów i bezpieczeństwo. Uzupełnia naturalną utratę kwasu HA w procesie starzenia się oraz zapewnia długotrwałe nawilżenie. Z tego powodu niesamowicie poprawia koloryt i elastyczność skóry twarzy i ciała.

Rodzina PRINCESS® spełnia najwyższe standardy jakości − dzięki podwójnej sterylizacji produktów i wykorzystaniu oczyszczonego kwasu HA.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

PRINCESS VOLUME 1ml

PRINCESS VOLUME 1ml

Wypełniacz do średniogłębokich i głębokich zmarszczek.

Produkty powiązane