Teosyal Redensity 2, 1x1ml
  • Teosyal Redensity 2, 1x1ml #1

Teosyal Redensity 2, 1x1ml

Teosyal Redensity 2 PureSense (1x1ml)

Więcej szczegółów expand_more

305,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Opis

Teosyal PureSense Redensity 2 jest wiskoelastycznym żelem na bazie nieusieciowanego i usieciowanego kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzęcego. Żel jest sterylny, przeźroczysty, apirogenny i zawiera 0,3% chlorowodorku lidokainy na masę ze względu na jego właściwości znieczulające.

Skład:

Kwas hialuronowy - 15 mg

Chlorowodorek lidokainy - 3 mg

Dodatkowy* bufor fosforanowy pH 7,3 ...q.s.p. 1 ml

*substancje pomocnicze wchodzące w skład bufora fosforanowego to: kwas liponowy, glutation, N-Acetylo-L-Cysteina, arginina, izoleucyna, leucyna, monowodzian lizyny, glicyna, walina, treonina, prolina, chlorowodorek piroksydyny, dwuwodny octan cynku i pięciowodny siarczan miedzi.

Wskazania 

- modyfikacja struktury skóry starzejącej się: przywracanie objętości, wypełnianie zagłębień i zmarszczek, przywracanie jej odpowiedniego nawilżenia.

- chirurgia rekonstrukcyjna: wypełnianie zagłębień spowodowanych przez blizny, przywracanie objętości utraconej na skutek lipoatrofii.

Teosyal PureSense Redensity 2 przeznaczony jest do równego wypełniania delikatnych powierzchniowych zmarszczek oraz pęknięć skóry, a także do korekcji obszarów skóry twarzy, szyi i dekoltu, które są pomarszczone lub widać na nich oznaki starzenia. Produkt przeznaczony jest także do wypełniania zmarszczek i bruzd (w tym cieni pod oczami). Lidokaina jest środkiem znieczulającym miejscowo, opracowanym w celu zmniejszenia odczucia bólu.

Działanie

Teosyal PureSense Redensity 2 jest wypełniaczem, który ulega rozpadowi biologicznemu i powoli się wchłania. Dzięki specyficznym właściwościom wiskoelastycznym Teosyal PureSense Redensity 2 tworzy objętość dopasowując się równomiernie do naturalnych konturów skóry, co umożliwia korektę obszarów, gdzie skóra utraciła gęstość, w miejscach gdzie jest ona pomarszczona lub widać na nich oznaki starzenia, oraz wypełnienie delikatnych i większych zmarszczek. Teosyal PureSense Redensity 2 rozpuszcza się w tkance skórnej, gdyż wypełniacz się wchłania. Cecha ta sprawia, że utrzymywany jest optymalny poziom nawilżenia skóry, co prowadzi do długotrwałej poprawy jej elastyczności. W celu uzyskania optymalnego efektu, w zależności od rodzaju korekcji lub oczekiwanych rezultatów, zwykle wymagany jest jeden zabieg, chociaż czasami będą niezbędne dwa zbiegi. Powinien o tym zdecydować lekarz prowadzący leczenie.

OPAKOWANIE ORYGINALNE ZAWIERA 2x1ml