• -34,00 zł
PHiLLEX Impression, SUB-Q Plus z lidokainą 1,1ml
  • PHiLLEX Impression, SUB-Q Plus z lidokainą 1,1ml #1

PHiLLEX Impression, SUB-Q Plus z lidokainą 1,1ml

SUB-Q PLUS

Przeznaczony dla najbardziej wymagającej skóry oraz do bardziej obszernej korekty konturu twarzy. Przywraca objętość kości policzkowych i połączenia skroniowego, nadaje się do plastyki nosa i podbródka, przeznaczony do kompleksowej odbudowy wolumetrycznej twarzy.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
229,00 zł
195,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

SUB-Q PLUS

Przeznaczony dla najbardziej wymagającej skóry oraz do bardziej obszernej korekty konturu twarzy. Przywraca objętość kości policzkowych i połączenia skroniowego, nadaje się do plastyki nosa i podbródka, przeznaczony do kompleksowej odbudowy wolumetrycznej twarzy. Skład preparatu zapewnia bezpieczeństwo dzięki całkowitemu oczyszczeniu z czynnika sieciującego BDDE. Produkt ma postać klarownego, bezzapachowego, stabilnego 
i spójnego żelu, co znacznie ułatwia równomierne rozprowadzenie w tkankach. Dodatkowo, zawiera lidokainę, która działa znieczulająco, zmniejszając nieprzyjemne odczucia pacjenta podczas iniekcji.

Skład:

0.3% lidokainy
na 24mg/ml

Zastosowanie:

Głębokie fałdy i zmarszczki: obszar kości policzkowych, obszar brody, policzki, korekta nosa

Głębokość wkłucia:

Głęboka warstwa skóry właściwej/tkanka podskórna

Pojemność strzykawki:

1,1 ml

Wielkość igły:

25G/27G

Sposób przechowywania:

2-25 °C

Długotrwałość:

12-18 miesiące

PHiLLEX, to pierwszy produkt z przestrzennym układem cząsteczek kwasu hialuronowego (technologia matrycy 4D).

Dzięki technologii sferycznych cząsteczek, PHiLLEX nie tylko wygładza niedoskonałości skóry (mechanizm matrycy 3D), ale także pozwala zwalczać naturalne obciążenie (efekt „sprężyny”; matryca 4D), co z kolei skutkuje uniesieniem tkanek twarzy i nadaje skórze młodzieńczy wygląd. Seria PHiLLEX, to najnowsza generacja produktów kosmetycznych, których głównym składnikiem jest kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Technika zastosowana do stworzenia HA umożliwiła uzyskanie sferycznych cząsteczek o gęstszym usieciowaniu. Produkt jest całkowicie oczyszczony z czynnika sieciującego BDDE co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Produkty PHiLLEX pomagają przywrócić zdrowy, a co najważniejsze młodzieńczy wygląd, wypełniając drobne
i głębsze zmarszczki i dodając tkankom objętości.

Wyjątkowe właściwości wypełniaczy z linii PHiLLEX oferują wszechstronne rozwiązania, które spełnią Twoje indywidualne potrzeby dotyczące wielu obszarów twarzy.