Stylage XXL 2x1ml
  • Stylage XXL 2x1ml #1

Stylage XXL 2x1ml

Obecnie brak na stanie
760,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Stylage XXL to preparat na bazie kwasu hialuronowego, charakteryzujący się największą spoistością i zdolnością korekcji obiętościowej spośród wszystkich produktów z linii StylAge. Produkt, który zasługuje na szczególną uwagę, ze względu na efektowne kształtowanie owalu i konturu twarzy. Preparat elastyczny, podatny na modelowanie, przywraca młodzieńczy owal twarzy, umożliwia wypełnianie dużych ubytków obiętościowych dając wspaniałe, naturalnie wyglądające i długo utrzymujące się efekty. Pozwala uwydatnić kości policzkowe oraz koryguje wszelkie wklęsłości.

Preparaty Stylage charakteryzują się bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, zostało to potwierdzone badaniami klinicznymi oraz na podstawie opinii lekarzy i dermatologów zajmujących się medycyną estetyczną. Zawarte w preparatach Stylage przeciwutleniacze (sorbitol i mannitol) opóźniają degenerację kwasu hialuronowego, tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu. Preparaty z upływem czasu ulegają całkowitemu wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych zgrubień.

Opakowanie:

  • Dwie strzykawki zawierające po 1 ml preparatu
  • Cztery sterylne, jednorazowe igły