• -8%
R-fine 1x2ml
 • R-fine 1x2ml

R-fine 1x2ml

R-Fine

R-Fine to czysty kwas hialuronowy (15mg/ml) pakowany w 2 ml sterylne strzykawki.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
239,00 zł
219,88 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

R-Fine

R-Fine to czysty kwas hialuronowy (15mg/ml) pakowany w 2 ml sterylne strzykawki.

Hialuronian sodu

Hialuronian sodu jest naturalnym polimerem obecnym w dużych ilościach w ludzkiej tkance łącznej. Zwiększa swoją objętość absorbując wodę poprawiając w ten sposób elastyczność i stopień uwodnienia skóry. W skład R-Fine wchodzi hialuronian sodu (długi łańcuch polisacharydowy złożony z powtarzających się dwucukrów) o masie cząsteczkowej 2 mln Da. 
Linearne molekuły o masie 2 x 106 uformowane w przypadkowe spirale wychwytują wodę. Woda ta jest wolno uwalniana jako hialuronian sodu i absorbowana wewnątrz skóry. Przy koncentracji 15 mg/ml tworzą się wewnątrzkomórkowe wiązania wodorowe, które nadają roztworowi właściwości wiskoelastyczne. Hialuronian sodu użyty w R-Fine ma niski procent protein (‹ 0,004%) co zapewnia mu bardzo wysoką czystość roztworu.

Korzyści stosowania hialuronianu sodu

Hialuronian sodu jest istotą zdrowiej tkanki i może znacznie spowalniać proces starzenia. R-Fine  jest preparatem, który dzięki swym właściwościom rewitalizuje skórę i zatrzymuje jej młody wygląd:

 • nawilżenie
  Hialuronian sodu to istotny element w trójwymiarowej strukturze składników macierzy zewnątrzkomórkowej. R-Fine  dostarcza skórze z oznakami starzenia hialuronian sodu, zwiększając jej gęstość i przywracając jędrność.
 • fibroblasty
  Hialuronian sodu przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej proliferacji i migracji fibroblastów.
 • oczyszczające działanie antyrodnikowe
  Hialuronian sodu dzięki specyficznej strukturze chemicznej, masie cząsteczkowej oraz stężeniu kwasu, skutecznie chroni fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników.
 • wypełnienie
  R-Fine daje natychmiastowe rezultaty wypełniające i napinające skórę.

Wskazania

R-Fine  zalecany jest w celu ogólnego odmłodzenia i zagęszczenia skóry twarzy, szyi, dekoltu i grzbietów dłoni. Może być stosowany do wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie polecany u pacjentów: -palących -prowadzących intensywny tryb życia, narażonych na stres -o poszarzałej i pozbawionej blasku skórze -o zniszczonej promieniowaniem UV skórze (przedawkowanie słońca i solarium) - prewencyjnie dla każdego Najlepsze rezultaty uzyskuje się przy zastosowaniu zabiegu mezolift preparatem R-Fine w przypadku skóry suchej, ale zastosowany dla skóry tłustej pomaga jej odzyskać świeży, naturalny wygląd skóry.

R-Fine  to bezpieczny , łagodny i naturalny sposób odmładzania i rewitalizacji skóry.

R-fine:

    mikroimplant o zawartości 1,5% hialuronianu sodu
    wiskoelastyczny roztwór o wysokiej czystości dostarczany w 2 ml jednorazowych strzykawkach
    0,004 % protein

Dane teczniczne:
opakowanie: 1 x 2.0 ml strzykawka
zawartość: hialuronian sodu 15 mg/ml
przeciętna masa cząsteczkowa: 2 mln Da
wskazania: zwiększenie uwodnienia i elastyczności skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.

Częstotliwość zabiegów:
początek kuracji 2-3 zabiegi w odstępie 2-4 tygodni, zabiegi podtrzymujące/korygujące co 2-3 miesiące.

Po zabiegu:
nie należy nakładać makijażu do 12 godz. po zabiegu unikać ekspozycji na promieniowanie UV, słońca, sauny przez 2 tyg. po zabiegu po zabiegu może wystąpić rumień i utrzymywać się do tygodnia.