Juvederm HYDRATE, 1x1ml
  • Juvederm HYDRATE, 1x1ml

Juvederm HYDRATE, 1x1ml

Juvederm HYDRATE, 1x1ml

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
274,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Juvéderm HYDRATE to preparat odmładzający, który oferuje głębokie nawilżenie, zapewniając gładszą, jędrniejszą skórę w miejscach, które często zdradzają wiek kobiety -na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach. Nawilżenie ma fundamentalne znaczenie dla zachowania zdrowej, jędrnej skóry, elastyczności i zdrowego, młodzieńczego blasku. Kremy mogą nawilżać tylko na jakiś czas skórę na jej powierzchni, natomiast

Juvéderm HYDRATE może zapewnić głębokie, trwałe nawilżenie, dzięki któremu uzyskasz pożądany efekt, a Twój wiek pozostanie tajemnicą.

Juvéderm HYDRATE został opracowany w celu poprawy nawilżenia i elastyczności skóry tam, gdzie ich brak jest najbardziej widoczny.

Juvéderm HYDRATE zawiera silny przeciwutleniacz – mannitol. Mannitol opóźnia proces starzenia się, przeciwdziałając utracie przez skórę zdrowego, młodzieńczego blasku. Kwas hialuronowy (HA) to naturalnie występująca w organizmie substancja, która pomaga nawilżyć skórę i zwiększyć jej objętość. Naturalny kwas hialuronowy ulega rozpadowi w organizmie w ciągu 1-2 dni, dlatego też jest stale uzupełniany. Ale z wiekiem skóra zazwyczaj staje się bardziej sucha, ponieważ naturalny poziom kwasu hialuronowego maleje. W szczególności dotyka to miejsc takich jak twarz, szyja, dekolt i dłonie.

SKŁAD:

  • Nieusieciowany kwas hialuronowy: 13%
  • Manitol: 0,9%