pHformula C.R. recovery, 30ml
  • pHformula C.R. recovery, 30ml

pHformula C.R. recovery, 30ml

Preparat optymalizujący po kuracji C.R.

Więcej szczegółów expand_more

Obecnie brak na stanie
175,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

OPIS PRODUKTU

Delikatna, szybko wchłaniająca się emulsja zawierająca unikatową kombinację składników wspierających proces odbudowy i zapewniająca ochronę skóry. Zaleca się długoterminowe stosowanie w celu wzmocnienia i utrzymania efektów leczenia.

WSKAZANIA

Trądzik różowaty

Fototyp I-III

POJEMNOŚĆ PRODUKTU

30 ml


SPOSÓB UŻYCIA

Należy stosować w trakcie leczenia, jak również w czasie rekonwalescencji po zabiegach w celu wzmocnienia i utrzymania efektów resurfacingu skóry. Stosuje się raz lub dwa razy na dobę zgodnie z zaleceniami specjalisty. Zawsze należy stosować krem na dzień lub na noc. Nie należy przerywać stosowania w trakcie programu leczenia, chyba że jest to zalecane przez lekarza.

Długotrwałe stosowanie – rano lub/i wieczorem

Krótkotrwałe stosowanie – rano lub/i wieczorem

KLUCZOWE SKŁADNIKI

Retinol

Niacyna

Kwas laktobionowy

Azeloglicyna

PH-DVC 

Wolny od parabenów


GŁÓWNE SUBSTANCJE AKTYWNE

Retinol - długotrwałe stosowanie witaminy A prowadzi do poprawy stanu skóry z przewlekłym zaczerwienieniem skóry wrażliwej i trądzikiem różowatym poprzez rozwiązywanie problemu niedoboru witaminy w skórze, który jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do powstawania powyższych problemów.

Niacyna - zmniejsza transepidermalną utratę wody (TEWL) w skórze i zwiększa odporność skóry na potencjalne zewnętrzne uszkodzenia Zwiększa syntezę ceramidów i stymuluje różnicowanie keratynocytów. Zwiększa rezultaty funkcji bariery powodując zmniejszenie zaczerwienień i podrażnień.

Kwas laktobionowy - zapewnia wiele korzyści, takich jak przedłużenie czasu regeneracji komórek i dostarczanie właściwości przeciwutleniających. Pomaga również w leczeniu ran, ma właściwości silnie nawilżające oraz właściwości wiązania wody, błonotwórcze, nie podrażnia.

Azeloglicyna - pochodzi z kwasu azelainowego i posiada właściwości nawilżające i przeciwzapalne. Ma działanie keratolityczne i komedolityczne. 

PH-DVC (nośnik) – kompleks stosowany w preparatach pHformula zwiększający penetrację substancji czynnych