• -48,00 zł
INCIDIN LIQUID, preparat do dezynfekcji powierzchni, 5L
  • INCIDIN LIQUID, preparat do dezynfekcji powierzchni, 5L #1

INCIDIN LIQUID, preparat do dezynfekcji powierzchni, 5L

Szybko działający alkoholowy preparat dezynfekcyjny

Gotowy do użycia preparat do dezynfekcji powierzchni łączy w sobie bardzo krótki czas działania z łatwością użycia. Mieszanka alkoholi umożliwia szybkie schnięcie bez pozostałości.

Więcej szczegółów expand_more

200,00 zł
152,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU 

Preparat cechuje szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota.

Incidin Liquid zapewnia także:

  • Krótkie czasy działania
  • Brak aldehydów
  • Przyjemny zapach
  • Kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes

KORZYŚCI 

Główne cechyKorzyści
Szerokie spektrum mikrobójcze w krótkim czasie działania Bezpieczna, pewna dezynfekcja wszystkich powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholi, również w obszarach podwyższonego ryzyka. 
Wolny od aldehydów i barwników Formuła wolna od aldehydów i barwników zapewnia miły zapach i odpowiada za wygodne oraz niezawodne korzystanie z produktu.
Niezawodne stosowanie  Incidin Liquid jest gotowy do użycia i zapewnia sprawdzoną kompatybilność materiałową na powierzchniach odpornych na działanie alkoholu, co odpowiada za niezawodne stosowanie na wszystkich powierzchniach.​​​​​​​

OBSZAR ZASTOSOWAŃ 

Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także miejsc trudno dostępnych, szczelin w wyrobach medycznych i wszelkich małych powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi. 

 

SPOSÓB POSTĘPOWANIA 

Roztwór gotowy do użycia, do przecierania lub spryskiwania. Preparat nanieść na suchą ściereczkę, przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia lub z odległości 30 cm spryskać powierzchnię (ok. 40 ml na m2) i pozostawić do wyschnięcia. Należy całkowicie zwilżyć wszystkie powierzchnie przeznaczone do dezynfekcji.

SKŁAD 

100 g preparatu zawiera jako substancje czynne: 

35 g 2-propanol, 25 g 1-propanol.