Lista produktów marki TEOXANE

TEOXANE to szwajcarska marka i jednocześnie lider na rynku medycyny estetycznej, zajmująca się produkcją wypełniaczy tkankowych na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego. W sprzedaży dostępne są produkty z linii wypełniaczy tkankowych TEOSYAL oraz kosmetyki TEOXANE przeznaczone do pielęgnacji skóry po zabiegach estetycznych. Obie serie łączą w sobie działanie nawilżające oraz rewitalizujące.

Produkty z linii wypełniaczy tkankowych TEOSYAL dostępne są w postaci apirogennego, sterylnego żelu, którego skuteczność oparta została na wysoce nawilżających właściwościach usieciowanego kwasu hialuronowego. Produkty przeznaczone są do wypełniania zmarszczek głębokich oraz wyrównywania bruzd. Stosowanie preparatów marki TEOXANE skutkuje widocznymi zmianami w napięciu i nawilżeniu skóry twarzy, zwłaszcza fałd nosowo-wargowych oraz policzków.

Seria produktów TEOSYAL stosowana jest nie tylko przez medycynę estetyczną, ale także chirurgię rekonstrukcyjną. Wypełniacze tkankowe na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego w postaci żelu wyrównują blizny oraz przywracają skórze objętość.

Produkty
Pokazano 1-7 z 7 pozycji