Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 260,00 zł

Kolor

Kolor

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Produkty
Cena 210,00 zł

PIGMENT ORANGE COFFEE

Light Brown Jest to zupełnie nowa formuła pigmentów przeznaczona do makijażu permanentnego wykonywanego na maszynie.---

Pokazano 1-20 z 28 pozycji

Naszą ofertę można podzielić na 3 podkategorie. Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno pigmenty do makijażu permanentnego brwi i rzęs, jak również akcesoria i sprzęt do wykonywania zabiegu i produkty usprawniające pracę w gabinecie.

Barwniki i pigmenty

Pigmenty dostępne w naszym sklepie internetowym przeznaczone są do pracy z wykorzystaniem maszyny aplikującej. Proponujemy barwniki do makijażu permanentnego okolic oczu: rzęs oraz brwi, w wielu głębokich i trwałych kolorach: przede wszystkim w odcieniach brązu.

Akcesoria i sprzęt do makijażu permanentnego

Prezentujemy szeroki asortyment ostrzy (od 7F do aż 14F), piórek oraz kartridże z igłą okrągłą 1-RL. Akcesoria są pakowane pojedynczo, a także sterylizowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi. Ofertę uzupełniają kremy przedzabiegowe i preparaty znieczulające, które nie wpływają na kolor pigmentu.

Udogodnienia

Oferujemy szeroki wybór produktów ułatwiających pracę. Przygotowaliśmy podstawki, pierścionki i kubki na barwnik – zestawy, bez których nie może się obejść żaden gabinet medycyny estetycznej!