Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 210,00 zł

Kolor

Kolor

Pigmenty i barwniki do makijażu permanentnego

Produkty
Cena 210,00 zł

PIGMENT ORANGE COFFEE

Light Brown Jest to zupełnie nowa formuła pigmentów przeznaczona do makijażu permanentnego wykonywanego na maszynie.---

Pokazano 1-20 z 25 pozycji

Pigmenty do makijażu permanentnego to profesjonalne preparaty wykorzystywane przez gabinety i kliniki medycyny estetycznej. Stosuje się je do przeprowadzania zabiegów mających na celu trwałe podkreślenie różnych obszarów twarzy. Wyróżnić można m.in. pigmenty do brwi permanentnych czy barwniki do makijażu permanentnego ust. Jako renomowana hurtownia medycyny estetycznej Soluderma prezentujemy szeroką ofertę wysokiej jakości produktów, którą można podzielić na trzy podkategorie. Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno pigmenty do makijażu permanentnego brwi oraz rzęs, jak i akcesoria, a także sprzęt do wykonywania zabiegu oraz produkty usprawniające pracę w gabinecie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnią naszej oferty.

Wysokiej jakości pigmenty do makijażu permanentnego

W asortymencie hurtowni medycyny estetycznej Soluderma dostępne są różnorodne pigmenty pozwalające wykonać makijaż permanentny z wykorzystaniem maszyny aplikującej. Proponujemy barwniki do makijażu permanentnego okolic oczu: rzęs oraz brwi. Dostępne są one w wielu głębokich i trwałych kolorach: przede wszystkim w odcieniach brązu.

Akcesoria i sprzęt do makijażu permanentnego

Oferujemy szeroki asortyment ostrzy (od 7F do aż 14F) i piórek, a także kartridże z igłą okrągłą 1-RL. Proponowane przez nas akcesoria są pakowane pojedynczo, a także sterylizowane w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi. Ofertę uzupełniają kremy przedzabiegowe i preparaty znieczulające, które nie wpływają na kolor pigmentu.

Różnorodne udogodnienia dla specjalistów z zakresu medycyny estetycznej

W naszej hurtowni mamy również bogatą ofertę produktów, które ułatwiają pracę w gabinecie medycyny estetycznej. Można zamówić u nas m.in.:

podstawki,

pierścionki,

kubki na barwnik.

Dzięki tym produktom praca osoby przeprowadzającej zabieg stanie się znacznie wygodniejsza.

Soluderma – profesjonalna hurtownia medycyny estetycznej

Klienci mogą wyposażyć się u nas nie tylko w doskonały pigment do brwi permanentnych czy ostrza i kartridże, ale także w wiele innych produktów, w tym m.in. sprzęt do medycyny estetycznej czy kompresy z włókniny. W branży jesteśmy cenieni także jako hurtownia kosmeceutyków, czyli specjalistycznych preparatów z aktywnymi składnikami leczniczymi.

Zapraszamy do składania zamówień.