Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 85,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Ubrania medyczne

Produkty
Pokazano 1-20 z 22 pozycji

Niezbędne w trakcie wykonywania zabiegów zarówno w gabinetach medycznych, jak i kosmetycznych, ubrania medyczne pozwalają zminimalizować ryzyko zakażenia. Tym samym zapewniają bezpieczeństwo zarówno pacjentowi, jak i lekarzowi. W ofercie internetowej hurtowni Soluderma znajdą Państwo szeroki wybór takich elementów odzieży medycznej jak rękawice nitrylowe i chirurgiczne, fartuchy zabiegowe czy też czepki i okulary ochronne.

Największą część naszej oferty stanowią rękawice, zarówno sterylne chirurgiczne neoprenowe, jak i diagnostyczne nitrylowe, bezpudrowe. Każdą parę można dobrać w odpowiednim dla siebie rozmiarze, dodatkowo rękawice mają różne kolory, co ułatwi ich rozróżnienie i wybranie właściwej pary do zaplanowanego przeznaczenia.

Dostępna u nas odzież medyczna to fartuchy do gabinetów kosmetycznych, ale także i do SPA, gabinetów weterynaryjnych czy dla pracowników szpitali. Oferujemy wytrzymałe modele czarne i białe, o fasonie przeznaczonym dla kobiet. Ofertę uzupełniają okulary ochronne, które można zakładać na okulary korekcyjne, oraz czepki z włókniny, powstrzymujące włosy przed wysuwaniem się.