Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 55 900,00 zł

SPRZĘT MEDYCZNY

Produkty
Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu znalazł się sprzęt medyczny wykorzystujący różne systemy, a tym samym o wszechstronnym przeznaczeniu w różnych dziedzinach medycyny. Dzięki temu znajduje zastosowanie nie tylko w gabinetach medycyny estetycznej, ale też ortopedycznych, stomatologicznych, medycyny sportowej, a nawet weterynaryjnych. Dokładamy wszelkich starań, by trafić ze swoją ofertą do jak najszerszego grona klientów.

Proponujemy między innymi cyfrową wirówkę laboratoryjną, która nadaje się nie tylko do wirowania krwi i pozyskiwania osocza bogatopłytkowego. Urządzenie to sprawdzi się też do wirowania moczu, tłuszczu czy też nasienia. A do trwałego usuwania owłosienia polecamy dostępny w naszej ofercie laser diodowy III generacji. Specyfikację techniczną oraz szczegółowe informacje o sprzęcie znajdą Państwo w opisie każdego produktu.

Na wszystkie urządzenia udzielamy gwarancji. W cenę niektórych maszyn wliczone jest obowiązkowe szkolenia z zakresu ich użytkowania (wystawiamy imienny, numerowany certyfikat).