Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 1 421,00 zł

KOSMECEUTYKI

Produkty
Cena 221,40 zł

SOS eye rescue 15ml

Aktywny krem-korektor optyczny o działaniu 4w1: -Redukcja zmarszczek -Redukcja obrzęków -Redukcja zasinień -Korektor z---

Pokazano 1-20 z 61 pozycji

Jak może sugerować sama nazwa, kosmeceutyki to coś więcej niż kosmetyki – są to preparaty z grupy kosmetyków zawierające aktywne składniki lecznicze. W ich składzie znajdziemy przede wszystkim witaminy, minerały, kwasy, antyoksydanty, a często także i ekstrakty roślinne. To zarówno kremy przeciwzmarszczkowe, żele myjące, maseczki, szampony, balsamy, jak i serum rozjaśniające o działaniu silniejszym niż klasyczne kosmetyki (należy jednak pamiętać, że nie są to lekarstwa!).

W ofercie kosmeceutyków posiadamy ogromny wybór preparatów od takich producentów jak Auriga, Mesoestetic, Monimar, NeoStrata, OBAGI, pHformula czy też Xylogic. Dzięki wysokim stężeniu aktywnych składników leczniczych proponowane przez nas produkty sprawdzą się zarówno w codziennej pielęgnacji, jak i kuracjach odmładzających oraz w łagodzeniu wielu schorzeń. Niektóre z nich idealnie sprawdzają się po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej – przyspieszają wchłanianie siniaków, redukują zaczerwienienie, łagodzą stany zapalne.