Produkty
Pokazano 1-20 z 75 pozycji

Przygotowaliśmy tu wszystkie niezbędne akcesoria do zabiegów medycznych i kosmetycznych: począwszy od zestawów (strzykawki i igły), skończywszy na kompresach, środkach znieczulających i nożyczkach chirurgicznych.

Zebrane w tej kategorii akcesoria sprawdzą się zarówno w gabinetach medycyny estetycznej czy pielęgniarskich, jak również w zakładach kosmetycznych, oferujących takie usługi jak makijaż permanentny czy peeling. Ważną częścią naszej oferty są igły do mezoterapii i do lipolizy, sprzedawane w opakowaniach po 10 sztuk, w bardzo szerokim zakresie rozmiarów. Oprócz igieł, proponujemy także kaniule, wykorzystywane między innymi do wprowadzania nici liftingujących. Znajdą Państwo u nas również strzykawki z precyzyjnym tłokiem, pozwalające na wprowadzenie konkretnej ilości preparatu – bez strat produktu. Asortyment dopełniają markery medyczne.

W zakresie akcesoriów do zabiegów kosmetycznych oferujemy między innymi odzież ochronną, taką jak sterylne, bezpudrowe rękawiczki nitrylowe czy też maski medyczne jednorazowe.