Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 1 029,00 zł

Lidokaina

Lidokaina

Produkty
  • -35,00 zł
  • -35,00 zł
Cena regularna 335,00 zł Cena 300,00 zł

Stylage L Lidocaine Bi-Soft 1x1ml

StylageL Lidocaine Bi-Soft 1x1ml Uwaga: Cena dotyczy jednej ampułko-strzykawki z preparatem o pojemności 1ml.

Pokazano 1-20 z 95 pozycji

Wybieraj preparaty do zabiegów jedynie z pewnego źródła! Soluderma to hurtownia, oferująca produkty wyłącznie legalne. Decydując się na zakup wypełniaczy zmarszczek u nas, mają Państwo pewność, że otrzymacie pełnowartościowy i bezpieczny preparat.

Oferujemy skuteczne wypełniacze skórne do niwelowania zmarszczek wokół ust, pod oczami czy też pomiędzy brwiami. Znajdziecie tu produkty z lidokainą, przeznaczone zarówno do głębokich bruzd, jak i do niewielkich, oznak starzenia cery. Preparaty mogą zostać użyte również w zabiegach medycyny estetycznej, których celem jest nadanie objętości i powiększenie ust, a także przeprowadzenie korekcji wolumetrycznych.

Wypełniacze zmarszczek zawierają zarówno usieciowiony, jak i nieusieciowiony kwas hialuronowy. Skuteczne preparaty do korekcji skóry pod oczami, wokół ust, na szyi, na dekolcie czy na dłoniach można więc dobrać w zależności od przeprowadzanego zabiegu i stanu pacjenta. Dostępne są różne objętości produktów, niektóre propozycje sprzedawane są razem z igłami bądź strzykawkami.