Nowy Durolane 1 amp 60mg/3ml Zobacz większe

Durolane 1 amp 60mg/3ml

Nowy produkt

Durolane 1 amp 60mg/3ml

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Durolane 60mg/3ml 1 ampułko-strzykawka do iniekcji dostawowej

Durolane to produkt, który stanowi bogate źródło kwasu hialuronowego. Składnik ten podawany w postaci iniekcji dostawowej, poprawia kondycję stawu, łagodząc ból i zwiększając jego ruchomość. DUROLANE zawiera skoncentrowany kwas HA DUROLANE jest jedynym preparatem opartym na działaniu HA z opatentowanym Non-Animal Hyaluronic Acid - NASHA. DUROLANE to preparat pochodzenia nieorganicznego. Pochodzenie nieorganiczne minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych

Skład:

1 ml produktu zawiera: hialuronian sodu 20,0 mg, chlorek sodu 9 mg, wodorofosforan dwusodowy 0,14 mg, jednowodny dwuwodorofosforan sodu 0,03 mg, wodę do wstrzykiwań q.s. 1 ml

Działanie:

Durolane ma postać przezroczystego żelu charakteryzującego się znaczną zawartości kwasu hialuronowego. Przeznaczony jest do stosowania w postaci iniekcji dostawowej. Kwas hialuronowy przyczynia się do ograniczenia dolegliwości bólowych i przywrócenia warstwy smarującej i wyściełającej. W efekcie wyraźnie usprawnia stawy i zwiększa jakość życia. Kwas hialuronowy posiada właściwości lepkosprężyste, co sprawia, że może wyściełać i amortyzować wnętrze struktur stawowych. Ponadto sprzyja zachowaniu prawidłowej proporcji płynów w stawia. Durolane odpowiada za zredukowanie bólu w stopniu porównywalnym do stosowanej kuracji za pomocą leków przeciwbólowych.

Przeciwwskazania:

- nadwrażliwość na substancje składowe produktu

Wskazania:

Zaleca się wykorzystywanie produktu w ramach leczenia symptomatycznego choroby zwyrodnieniowej stawów o łagodnym lub przeciętnym stopniu zaawansowania. Wskazany przy zwyrodnieniach stawu kolanowego albo biodrowego.

Sposób użycia:

 Stosować miejscowo, dostawowo. Zaleca się aplikowanie żelu w postaci iniekcji dostawowej, wykonywanej przez uprawnionych do tego przedstawicieli służb medycznych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Durolane 1 amp 60mg/3ml

Durolane 1 amp 60mg/3ml

Durolane 1 amp 60mg/3ml