Lista produktów marki SinclairHA

Laboratorium SinclairHA już od 10 lat dostarcza preparaty do przeprowadzania takich zabiegów, jak m.in. wypełnianie zmarszczek, korekta ust, dekoltu i blizn, a także niechirurgiczna rynoplastyka nosa. Produkty marki są sprzedawane w ponad kilkudziesięciu krajach na świecie, ciesząc się uznaniem specjalistów medycyny estetycznej.

Działanie wypełniaczy polega SinclairHA polega przede wszystkim na stymulowania fibroblastów do produkcji kwasu hialuronowego i zarazem redukcji jego niedoboru. Aplikacja odbywa się w obrębie powierzchownych warstw skóry. Produkt można stosować odrębnie lub połączyć z preparatami do mezoterapii.

W naszej ofercie dostępne są czołowe produkty marki, znane z silnych właściwości nawilżających, wygładzających oraz odbudowujących. Linia wypełniaczy obejmuje preparaty z serii Complement, Deep, Derm oraz Subskin. Każdy z nich wykazuje inne właściwości nawilżające oraz regenerujące. Przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, zarówno zmagającej się z problemami, jak i dojrzałej.

Produkty
Pokazano 1-4 z 4 pozycji