Zabieg Profhilo - czy warto? Poznaj efekty i opinie!

date_range 25-01-2023

Zabieg Profhilo – czy warto z niego skorzystać? To pytanie zadaje sobie wiele osób zainteresowanych metodami pozwalającymi na osiągnięcie efektów analogicznych do tych, jakie może zapewnić bezinwazyjny lifting. Jakich efektów można się po nim spodziewać? W dalszej części artykułu odpowiadamy na najistotniejsze pytania dotyczące zabiegu Profhilo.

Zabieg Profhilo – czy warto włączyć go do swojej oferty?

Co to jest Profhilo? To silnie stężona substancja zawierająca kwas hialuronowy. Do tej pory jest to jedno z najwyższych stężeń kwasu na rynku w jednej dawce. Zabieg z wykorzystaniem preparatu Profhilo stosuje się na twarzy, szyi, dekolcie, ale również na innych częściach ciała. Intensywne nawilżenie odżywia skórę, napina ją, uelastycznia i co najważniejsze – widocznie spłyca zmarszczki. To dlatego wykorzystanie preparatu Profhilo porównywane jest do nieinwazyjnego liftingu. Coraz więcej osób jest zainteresowanych wykonaniem zabiegów z użyciem Profhilo, dlatego warto włączyć go do oferty swoich usług.

Profhilo – efekt zabiegu

Niesamowity efekt zabiegu jest zasługą wysoko stężonego kwasu hialuronowego, który działa na wielu poziomach skóry. Ostrzykiwanie twarzy pozwala preparatowi naturalnie „rozejść” się po całej twarzy, działając gruntownie na poziomie komórkowym. Organizm jest stymulowany do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny. Zabieg Profhilo to remedium na takie problemy, jak np. utracony kontur twarzy, brak napięcia, nawilżenia i jędrności skóry, zmarszczki i bruzdy.

Profhilo – jaki to zabieg i jakie są opinie o jego przebiegu?

Zabieg Profhilo według opinii pacjentek jest bezbolesny. Nie wiąże się z okresem rekonwalescencji, a jego efekty są szybko zauważalne i trwałe. Profhilo pomaga przywrócić dawne napięcie skóry, bez efektu obrzmienia i zmiany rysów twarzy. Dla najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie minimum dwóch serii zabiegów. Im gorsza jest kondycja skóry, tym więcej serii będzie konieczne do jej odmłodzenia.

Jeżeli chcesz włączyć zabiegi z wykorzystaniem tego preparatu do swoich usług, sprawdź ofertę Soluderma. Nasza hurtownia medycyny estetycznej oferuje preparat Profhilo, a także inne, popularne środki cieszące się dużym zainteresowaniem w kosmetologii i medycynie estetycznej. Zobacz:

mezoterapia igłowa preparaty,

ampułki do mezoterapii głowy.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnią naszej oferty.

Udostępnij wpis: