Nucleofill czy Profhilo? Który stymulator tkankowy stosować?

date_range 25-01-2023

Zastanawiasz się nad tym, który biostymulator - Nucleofill czy Profhilo będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni? Obie substancje cieszą się obecnie sporą popularnością — na wpływ tej odpowiedniej wpływ ma kilka aspektów.

Profhilo czy Nucleofill — co będzie lepsze?

Omawiane biostymulatory tkankowe stosuje się w zabiegach iniekcyjnych. Przynoszą one bardzo wyraźne efekty odmłodzenia, zatem coraz więcej osób decyduje się na inwestycje właśnie w takie substancje. Który preparat wybrać tak, by przyniósł on najlepsze rezultaty?

Główna różnica, jaka zachodzi pomiędzy omawianymi preparatami, dotyczy ich składu. Mimo, że omawiane specyfiki przynoszą podobne rezultaty, ich działanie jest dość różne. Nucleofill stosować można na przykład do praktycznie każdego rodzaju skóry - nawet tej wrażliwej. Doskonały będzie zatem do tego, by poprawić jakość skóry odwodnionej czy też niedotlenionej. Produkt ten nadaje się już dla osób dwudziestoletnich, jako początek odpowiedniego pielęgnowania skóry.

Profhilo, czyli drugi omawiany preparat, nie posiada aż tak wielu zastosowań, co ten poprzedni. Profhilo nazywa się często molekułą młodości, gdyż jego działanie skupia się właśnie na zniwelowanie różnego rodzaju objawów starzenia na skórze. Przy pomocy tej substancji można wyeliminować zmęczony wyraz twarzy, opadające chomiki czy też utratę konturów oraz rysów na twarzy. Po zastosowaniu tego specyfiku zmarszczki i bruzdy są znacznie mniej widoczne; zwiększa się również elastyczność skóry. Podaje się go zatem najczęściej osobom po czterdziestym roku życia; niekiedy warto połączyć go z omówionym wcześniej Nucleofillem, aby spotęgować pożądane efekty. Warto podkreślić, że preparaty te świetnie się uzupełniają — nie powinno się ich jednak traktować jako zamienniki, gdyż mają zupełnie inne właściwości.

Nasza hurtownia medycyny estetycznej posiada w ofercie wymienione preparaty. Znaleźć można u nas również ampułki do mezoterapii głowy, a także stymulator tkankowy. Proponujemy także zabiegi — szczególnie popularna jest mezoterapia igłowa — preparaty do niej odznaczają się najwyższą jakością.

Udostępnij wpis: