Sensi Face Lift 3ml
  • Sensi Face Lift 3ml #1

Sensi Face Lift 3ml

375,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Sensi FaceLift to hydrożel do iniekcji  o przełomowym i opatentowanym składzie zawierającym połączenie wysoko i nisko cząsteczkowego  kwasu hialuronowego, trehalozy i polinukleotydów.

Jego unikalna formuła zawiera:

Kwas Hialuronowy (25mg/ml) Wysokocząsteczkowy: Działa jak magnes na wodę, intensywnie nawilżając skórę i przywracając jej jędrność.
Kwas Hialuronowy (25mg/ml) Niskocząsteczkowy: Penetruje głębiej, stymulując skórę do regeneracji i poprawiając jej elastyczność.
Polinukleotydy (10mg/ml): Wspomagają naprawę i odnowę komórkową, co przyczynia się do zmniejszenia widoczności zmarszczek.
Trehaloza (10mg/ml): Chroni komórki skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zapewniając długotrwałe nawilżenie.
Główne obszary stosowania to:
- kości policzkowe, 
- bruzdy nosowo-wargowe, 
- linie marionetek 
- utrata objętości w owalu twarzy
Stosując Sensi Face Lift możemy wykonać lifting całej twarzy, napiąć ją i unieść. Preparat z powodzeniem można zastosować także na szyi i dekolcie oraz dłoniach lub kolanach. Zabieg jest bardzo bezpieczny, szybki i daje widoczne, długotrwałe rezultaty.
Bioregeneracja będzie aktywna jeszcze przez kilka tygodni po zabiegu, przynosząc narastające efekty.
Technika podania:
Należy podawać śródskórnie za pomocą techniki liniowej lub punktowej iniekcji na poziomie średnio głębokim.
Produkt można podawać w technice 5 punktów.
Jedna ampułkostrzykawka  3 ml zawiera 25 mg kwasu hialuronowego wysokocząsteczkowego, 25 mg kwasu hialuronowego niskocząsteczkowego, 10 mg polinukleotydów, 10 mg trehalozy na jeden mililitr produktu.
Do preparatu dołączone są specjalne 2 cienkie  igły, dzięki którym podając preparat będziemy na odpowiedniej warstwie skóry przy pracy ze stymulatorami tkankowymi.
Jak często należy wykonywać zabiegi?
W celu  osiągniecia najlepszych rezultatów w zależności od kondycji skóry i stopnia foto-starzenia oraz starzenia chronologicznego, należy wdrożyć pełen protokół obejmujący trzy sesje, pomiędzy którymi należy zachować odstęp 21-30 dni, a następnie wykonywać sesje przypominające co 30 dni przez 1-2-3 miesiące. Zaleca się powtarzanie protokołu aplikacji raz w roku.