Sunekos® 1200- 1 zabieg
  • Sunekos® 1200- 1 zabieg #1

Sunekos® 1200- 1 zabieg

Sunekos 1200 to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry

Więcej szczegółów expand_more

388,00 zł
Darmowa dostawa kurierem od 199 PLN

Dla zamówień produktów na kwotę powyżej 199zł z adresem dostawy na terenie Polski gwarantujemy nieodpłatną przesyłkę kurierską DPD.

Bezpłatny odbiór w sklepie stacjonarnym

Po odbiór osobisty zapraszamy od godziny 9:00 do godziny 16:00. Przed przyjazdem proponujemy złożyć zamówienie, lub skontaktować się telefonicznie aby upewnić się, że produkt jest aktualnie dostępny na magazynie. Adres odbiorów osobistych: Słoneczna 9A, 62-020 Swarzędz.

Sunekos to unikalne, opatentowane połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów (PCT/IB2015), które stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej, nazywanej również ECM. W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie liczby i aktywności fibroblastów, a w rezultacie redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej (ECM). Produkt stymuluje zatem fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych skóry, takich jak kolagen i przede wszystkim elastyna. Proces ten nazywamy biogenezą skóry, która możliwa jest jedynie dzięki ściśle wyselekcjonowanym pod względem jakościowym i ilościowym aminokwasom, w połączeniu z kwasem hialuronowym. To właśnie gwarantuje Sunekos. Wspomniane aminokwasy to przede wszystkim glicyna, prolina, hydroksyprolina oraz hydroksylizyna. Walina i lizyna umożliwiają natomiast wytwarzanie elastyny. Produkt posiada udowodnione badaniami klinicznymi działanie w zakresie zwiększenia jej produkcji, co wyróżnia go na rynku.

Sunekos wyróżnia się wielokierunkowym działaniem. Terapia zapewnia nam: nawilżenie głębokich i powierzchownych warstw skóry, bardzo naturalne działanie wolumetryczne oraz wygładzenie zmarszczek na twarzy. Iniekcji można poddać również szyję, dekolt, dłonie, ramiona, wewnętrzną stronę ud i obszar pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą, w celu likwidowania cieni pod oczami.

Właściwości Sunekos:

Działanie przeciwstarzeniowe,

Poprawa tekstury i elastyczności skóry,

Redukcja płytkich zmarszczek i linii mimicznych,

Głębokie nawodnienie skóry,

Poprawa wyglądu blizn (w tym potrądzikowych) oraz rozstępów,

Przywraca promienny wygląd i wygładza skórę.

Zalecana technika iniekcji:

Igłą: 27 - 30G - 13 mm

Kaniulą 25 - 27 - 30G - 40 mm

Głęboko w skórę właściwą

Ilość zabiegów:

-Standardowa procedura to 3-4 zabiegi w odstępach co 7-10 dni dla zmęczonych, wymagających rewitalizacji skór.

Sposób użycia:

-Połączyć fiolkę z aminokwasami (A) z zawartością fiolki z kwasem hialuronowym (B). Dokładnie rozmieszać, aby roztwór był przezroczysty, bez nierozpuszczonych cząsteczek stałych.

-Zdezynfekować poddawaną zabiegowi okolicę.

-Podanie preparatu odpowiednią dla pacjenta techniką.

Opakowanie Sunekos 1200:

-1 ampułka liofilizowanych aminokwasów 100mg,

-1 ampułka kwasu hialuronowego 30mg/3ml.