Ampułki liftingujące do mezoterapii twarzy

Produkty
Cena 339,00 zł

XELA REDERM 2,2% 2ML

Preparat na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i bursztynowego do wykonania zabiegu Redermalizacji Kup---

Cena 299,00 zł

XELA REDERM 1,8% 2ML

Preparat na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego do wykonywania zabiegu Redermalizacji.---

Pokazano 1-20 z 26 pozycji

Wraz z biegiem lat skóra traci jędrność i sprężystość, a w dodatku coraz częściej pojawiają się na niej zmarszczki. Ampułki liftingujące to nowoczesne, profesjonalne preparaty, które stosuje się do przeprowadzania zabiegów w gabinetach i klinikach medycyny estetycznej. Pozwalają one skórze odzyskać młody i atrakcyjny wygląd, dlatego tak wiele osób chętnie się na nie decyduje. Jednym z popularnych zabiegów liftingujących jest mezoterapia igłowa, która może być przeprowadzana na różnych obszarach skóry, w tym m.in. na twarzy, szyi i dekolcie. Aby mezoterapia mogła jednak przynieść oczekiwane efekty, należy ją wykonać z użyciem specjalistycznych preparatów. Szeroki wybór tego typu produktów zapewnia nasza hurtownia medycyny estetycznej Soluderma.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Różnorodne ampułki liftingujące cenionych producentów

Preparaty liftingujące należy dobierać do obszaru skóry, na jakim chcemy je zastosować, a także celu, który chcemy osiągnąć. Z tego powodu w naszej ofercie znalazły się ampułki liftingujące renomowanych marek o różnym przeznaczeniu. Dostępne są u nas m.in. ampułki do mezoterapii igłowej twarzy oraz takie, które można wykorzystać do mezoterapii szyi i dekoltu.

Ważny element oferty hurtowni Soluderma stanowi preparat Aquashine BTX będący nowoczesnym produktem o wielopoziomowym działaniu. Stosuje się go w zabiegach mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu. Dzięki kompleksowi siedmiu peptydów, który znajduje się w jego składzie, aktywnie stymuluje odbudowę i regenerację skóry. Wywołuje rozluźnienie włókien mięśni mimicznych, dzięki czemu skóra zostaje wygładzona. Kwas hialuronowy zawarty w Aquashine BTX pozwala natomiast głęboko ją nawilżyć.

Klienci, których interesują skuteczne ampułki do twarzy na zmarszczki, chętnie sięgają natomiast po preparat DIVES MED – BTX. Zabieg mezoterapii twarzy przeprowadzony z jego użyciem ma na celu m.in. wygładzenie zmarszczek odwodnieniowych i mimicznych, a także poprawę hydrodynamiki, napięcia oraz elastyczności skóry. Skuteczność tego koktajlu nowej generacji wynika z zawartości kwasu hialuronowego oraz heksapeptydu Argireliny. Kompozycja obu tych substancji chroni przed powstawaniem nowych zmarszczek ekspresyjnych oraz spłyca te, które powstały do tej pory.

W naszej ofercie dostępne są również inne ampułki liftingujące, w tym m.in.:

• DIVES MED – DMAE,

• DIVES MED – Organic Silicon.

Profesjonalne preparaty do zabiegów medycyny estetycznej

W hurtowni Soluderma proponujemy szeroki wybór produktów wykorzystywanych przy przeprowadzaniu różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Wśród nich znajdują się preparaty do mezoterapii, której celem jest pomoc w takich dolegliwościach jak m.in.:

przebarwienia skórne,

trądzik.

W naszym asortymencie dostępne są także produkty skierowane do klientów, w których gabinecie lub klinice przeprowadzana jest lipoliza iniekcyjna.

Zachęcamy do składania zamówień.