Wypełniacze zmarszczek

Wybieraj preparaty do zabiegów jedynie z pewnego źródła! Soluderma to hurtownia, oferująca produkty wyłącznie legalne. Decydując się na zakup wypełniaczy zmarszczek u nas, mają Państwo pewność, że otrzymacie pełnowartościowy i bezpieczny preparat.

Oferujemy skuteczne wypełniacze skórne do niwelowania zmarszczek wokół ust, pod oczami czy też pomiędzy brwiami. Znajdziecie tu produkty z lidokainą, przeznaczone zarówno do głębokich bruzd, jak i do niewielkich, oznak starzenia cery. Preparaty mogą zostać użyte również w zabiegach medycyny estetycznej, których celem jest nadanie objętości i powiększenie ust, a także przeprowadzenie korekcji wolumetrycznych.

Wypełniacze zmarszczek zawierają zarówno usieciowiony, jak i nieusieciowiony kwas hialuronowy. Skuteczne preparaty do korekcji skóry pod oczami, wokół ust, na szyi, na dekolcie czy na dłoniach można więc dobrać w zależności od przeprowadzanego zabiegu i stanu pacjenta. Dostępne są różne objętości produktów, niektóre propozycje sprzedawane są razem z igłami bądź strzykawkami.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 49 elementów