MEZOTERAPIA

Produkty
  • -10,00 zł
  • -10,00 zł
Cena podstawowa 140,00 zł Cena 130,00 zł

PRINCESS RICH 1ml

Princess Rich to nieusieciowany, silnie stężony kwas hialuronowy do mezoterapii igłowej. 

Pokazano 1-20 z 104 pozycji

Znajdą tu Państwo szeroki wybór preparatów i medykamentów, dzięki którym podniesiecie jakość usług wykonywanych w salonach medycyny estetycznej na wyższy poziom. Jeśli mezoterapia igłowa i bezigłowa cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów, to koniecznie zapoznajcie się z akcesoriami dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

Proponowane przez nas akcesoria do mezoterapii igłowej i bezigłowej to zarówno preparaty, jak i kompletne zestawy wyposażone w igłę i strzykawkę. Znajdą tu Państwo ampułki przeznaczone do zabiegów usuwania cellulitu, usuwania przebarwień skóry, powstrzymywania wypadania włosów czy rewitalizacji. Medykamenty wzbogacane są w substancje aktywne składniki, jak na przykład kwas polifenolowy.

Akcesoria i preparaty polecamy do wykonywania zabiegów mezoterapii igłowej i bezigłowej na skórze twarzy, ale też szyi, dekoltu czy rąk. Nasze produkty pozwalają osiągnąć efekt nawilżonego, zregenerowanego naskórka oraz głębszych warstw, jak również efekt zniwelowania drobnych zmarszczek i poprawy elastyczności.